W Galerii Północnej każdy miłośnik nowinek technologicznych, komputerów i wirtualnej rozrywki znajdzie coś dla siebie. W czwartek, 26 lipca do najemców pierwszego nowoczesnego obiektu handlowego na Białołęce dołączy firma X-ZONE, dystrybutor gier komputerowych każdego gatunku.

Nowy salon X-ZONE w Galerii Północnej jest pierwszym oddziałem firmy w Warszawie i ósmym na terenie Polski. Do tej pory firma działała głównie na zachodzie kraju – we Wrocławiu, Krakowie, Bielsku-Białej, Bytomiu i Tychach oraz w Poznaniu. W ofercie pierwszego warszawskiego sklepu sieci klienci znajdą kultowe, najnowsze i najchętniej kupowane tytuły gier każdego gatunku, łącznie setki produkcji dostępnych na komputer i popularne konsole. Firma prowadzi sprzedaż zarówno gier nowych, jak i używanych, oferując także klientom możliwość wymiany i sprzedaży swoich gier w salonach X-ZONE. Obok renomowanego punktu sprzedaży X-ZONE udostępnia także wypożyczalnię gier, w której każdy miłośnik wirtualnej rozrywki będzie mógł na atrakcyjnych warunkach przetestować ulubione pozycje. Wśród szerokiego portfolio usług dostępnych dla klientów Galerii Północnej salon X-ZONE oferuje także naprawę konsoli i padów do gier, przegrywanie kaset VHS na DVD oraz regenerację płyt CD, DVD i Blu-Ray.

– Z naszych obserwacji wynika, że klienci Galerii Północnej chętnie odwiedzają sklepy z elektroniką dostępne w obiekcie. Dlatego nie mam wątpliwości, że nowy sklep i wypożyczalnia sieci X-ZONE idealnie uzupełnią ofertę Galerii Północnej skierowaną do miłośników wirtualnej rozrywki – mówi Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager firmy GTC. Myślę, że oryginalny format łączący punkt dystrybucji i wypożyczalnię gier wychodzi naprzeciw potrzebom różnych grup naszych klientów. Takie rozwiązanie ucieszy zarówno osoby szukające pomysłu na prezent, kolekcjonerów, jak i zapalonych graczy a wśród nich także młodzież, która w ramach swojego budżetu będzie mogła wypożyczyć ulubione gry.

Salon firmy X-ZONE o powierzchni 40 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze galerii, naprzeciwko salonu KappAhl.