Podczas tegorocznej edycji konkursu POPAI Poland Awards główną nagrodę w kategorii Permanent Displays zdobył display Hennessy wyprodukowany przez firmę Willson & Brown.

Display, stworzony na zlecenie firmy MOET Hennessy Polska sp. z o.o., prawie w całości został wykonany z metalu. Mocna konstrukcja zapewnia długą żywotność ekspozycji, a jego prosta forma jest ponadczasowa i niezależna od zmieniających się trendów. Projekt miał podkreślać przynależność koniaku Hennessy do segmentu premium. Swoją kolorystyką nawiązuje do key-visuala marki. Podświetlone półki bardzo dobrze eksponują produkt, a specjalne, również podświetlone miejsce na butelkę, wydobywa bursztynowy kolor trunku. Podświetlony toper i boczne panele z grafiką sprawiają, że display jest dobrze widoczny z każdej strony i nie pozostawia wątpliwości, jaką markę komunikuje.

POPAI Awards to swoisty „oskar” sektora producentów rozwiązań POSM. Nagroda ma charakter globalny i przyznawana jest w takich krajach jak USA, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Czechy, Portugalia, Hiszpania, Turcja, Australia i Nowa Zelandia, kraje arabskie, Indie, Argentyna, RPA, Brazylia. Wyróżnienie statuetką POPAI to nagroda za najlepsze walory projektowe, jakość wykonania i innowacyjność.