Vivabox Multibox to odpowiedź na zmieniające się dynamicznie potrzeby firm, które poszukują nagród wyjątkowych i dających uczestnikom programów lojalnościowych szeroki wybór możliwości.

Vivabox Multibox Gold, Red i Idealny Prezent to eleganckie zestawy z kilkudziesięcioma produktami w ramach dostępnego katalogu, z którego osoby obdarowane mogą wybrać upominki z różnych kategorii np.: biżuteria, zegarki, galanteria skórzana, elektronika czy kosmetyki. Vivabox to oryginalność i elegancja, nie tylko opakowania, ale także formy przekazania takiej nagrody – zgodnie bowiem z ideą produktu żaden z zestawów nie komunikuje wartości nominalnej. To wszystko gwarantuje, że wartość postrzegana prezentu jest znacznie wyższa niż w rzeczywistości. Finalny upominek wybierany jest samodzielnie przez uczestnika danej akcji marketingowej w ramach katalogu dostępnego on-line na stronie www, a jego dostawa odbywa się już bez żadnych dodatkowych kosztów. Na dostawcy spoczywa również kwestia potencjalnych reklamacji.

Co więcej – z Vivabox można stworzyć zestaw „szyty na miarę”, o dowolnej wartości i zawierający wybrane produkty czy usługi. Umożliwia to przygotowanie katalogu nagród idealnie dostosowanego do oczekiwań grupy docelowej oraz organizatora programu. Może on bowiem nie tylko określić zestaw produktów i usług z niemal nieograniczonej listy kategorii czy dowolną wartość zestawów, ale także jego wygląd graficzny.

Vivabox jest dostępny w 2 wersjach: jako oferta standardowa (11 wersji produktowych z różnych kategorii, ponad 650 produktów i usług do wyboru w ramach zestawów) oraz jako oferta szyta na miarę. Specjalnie dla klientów stale utrzymujemy stocki magazynowe tak, żeby propozycje standardowe były dostępne od ręki, zaś zestawy „tailor made” w zależności od niezbędnego nakładu pracy i złożoności projektu, przygotowywane były nawet w ciągu dwóch tygodni.

Vivabox to zawsze najwyższa jakość produktów i usług, dlatego w zestawach znajdują się takie znane marki jak: Apart, Batycki, Wittchen, Samsonite, Nokia, Samsung, Sony, Parker, Dior, Estee Lauder, Gucci i wiele innych.