W łódzkiej Manufakturze otworzono pierwszy w mieście oficjalny sklep marki. W pierwszym tygodniu funkcjonowania sklepu na odwiedzających czeka wiele ekskluzywnych promocji.

W najnowszym, szóstym salonie w Polsce, fani klocków będą mogli osobiście doświadczyć koncepcji „Retailtainment”, która oferuje unikalne połączenie zakupów i zabawy. Dodatkowo klienci odkryją pełną gamę nowych, ekscytujących zestawów dostępnych wyłącznie w oficjalnych sklepach LEGO i na lego.com, w tym m.in. LEGO Star Wars™ Śmigacz Luke’a Skywalkera™, LEGO Harry Potter™ Ulica Pokątna, LEGO Hotel Butikowy, LEGO Titanic i LEGO „Gwiaździsta noc” Vincenta van Gogha.

W dniu otwarcia pierwsze 1000 osób, które odwiedzą sklep, otrzyma unikalną spersonalizowaną płytkę „I <3 LEGO Store Lodz”. Ponadto przez pierwszy tydzień funkcjonowania do zakupów powyżej 575 zł dodawany jest zestaw przedstawiający mały sklep LEGO. Dodatkowo dla uczestników programu VIP przygotowano również limitowane zestawy inspirowane m.in. Halloween.

Beata Kucejko, Dyrektor Marketingu LEGO na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie, powiedziała: „Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że nasz kolejny sklep LEGO został otwarty właśnie w Łodzi, mieście szczególnie mi bliskim, ponieważ to moje rodzinne miasto. Manufaktura, w której otworzyliśmy nasze drzwi dla wszystkich fanów budowania z klocków LEGO, to miejsce wypełnione pozytywną energią znajdujące się w bijącym sercu miasta. Nie możemy się doczekać, aby przywitać fanów w każdym wieku, którzy chcą odkryć wyjątkowe doświadczenia i zupełnie nowe, ekscytujące produkty dostępne w sklepie!”