Grupa Nokaut, właściciel porównywarki cen Nokaut.pl, uruchomiła grupę serwisów tematycznych, związanych m.in. z modą, stylem życia, sportem, dobrami luksusowymi i wystrojem wnętrz. Do już działających dziewięciu serwisów wkrótce dołączą kolejne.

– Nowoczesny handel w sieci nie polega tylko na stworzeniu okna wystawowego z towarami. Produkty muszą być pokazywane w kontekście, wraz z użytecznymi sposobami ich wykorzystania, a doradzanie klientom to niezbędny element sprzedaży  – mówi Piotr Bucki, koordynator serwisów tematycznych w Grupie Nokaut.

Serwisy tematyczne Grupy Nokaut przynoszą odpowiedź na pytania, jakie zadają sobie klienci w czasie zakupów: czy ten mebel będzie pasował do mojej łazienki? Czy kurtka, która mi się podoba, będzie dobrze wyglądać z innymi rzeczami, które mam w szafie?

Portfolio portali tematycznych jest zróżnicowane. Wśród nich znaleźć można serwisy  stworzone z myślą o aktualnych trendach w modzie damskiej i męskiej (oraz Modny.jestem.co), gdzie użytkownicy poza gotowymi zestawami znajdą również cenne rady stylistów.

Drugi rodzaj serwisów to serwisy “prezentowe” (Gwiazdka.conaprezent.pl oraz Walentynki.conaprezent.pl). Ich głównym celem jest podpowiedź użytkownikom, jaki produkt, w zależności od okazji,  będzie najlepszym podarunkiem.

Serwisy związane z domem i wnętrzem, w tym Krolestwolazienek.pl oraz kuchnia.urzadzam.to, to źródło wiedzy oraz ciekawych pomysłów dla wszystkich użytkowników, którzy poszukują najlepszych rozwiązań w projektowaniu wnętrz.

Pozostała grupa to serwisy poświęcone stylowi życia: Sekundaminuta.pl, Luxlife.pl oraz Fit.jestem.co, na którym poza sprzętem sportowym prezentowane są np. plany treningowe.