Arvato Supply Chain Solutions w Polsce, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw dla e-commerce i healthcare, kontynuuje współpracę z Hebe i powiększa centrum logistyczne w Błoniu koło Warszawy.
Powierzchnia prawie 10.000 m2, kilkadziesiąt stanowisk do pakowania, dłuższe linie przenośnikowe i sorter paczek – tak wygląda nowy magazyn w Błoniu k. Warszawy przygotowany przez Arvato Supply Chain Solutions do obsługi sklepu internetowego firmy Hebe.

– Chcąc realizować kilkaset tysięcy zleceń miesięcznie zdecydowaliśmy się na poszerzenie współpracy z naszym partnerem Arvato Supply Chain Solutions, co gwarantuje nam obsługę logistyczną na bardzo wysokim poziomie oraz to, co dla nas najważniejsze – zadowolenie klientów końcowych – powiedział Marcin Dopierała, Dyrektor ds. Logistyki i Łańcucha Dostaw Hebe.

W ramach świadczonych usług Arvato Supply Chain Solutions zajmuje się magazynowaniem, a także kompletacją i wysyłką zamówień dla klientów indywidualnych na terenie Polski.
– Z Hebe współpracujemy już od 2019 roku. Bardzo się cieszę z kontynuacji i rozszerzenia tej współpracy. Jestem przekonana, że nowe, rozbudowane centrum dystrybucyjne w Błoniu przyczyni się do dalszego rozwoju Hebe oraz Arvato Supply Chain Solutions w Polsce – tłumaczy Lidia Ratajczak-Kluck, Prezes Zarządu Arvato Supply Chain Solutions w Polsce.