Holiday Inn Warszawa Józefów to kolejny hotel, w którym Software Mind, spółka oferująca rozwiązania i usługi IT, wdroży jeden ze swoich flagowych produktów –iLumio.

Hotel decydując się na wdrożenie iLumio zagwarantuje swoim gościom wyjątkowo łatwą i sprawną obsługę oraz efektywne zarządzanie czasem personelu.

„Wdrożenie systemu iLumio, w tak prestiżowej sieci jak Holiday Inn, jest dowodem na to, że branża wypoczynkowa docenia nietuzinkowe rozwiązania i zdaje sobie sprawę z rosnących oczekiwań klienta, którym iLumio jest w stanie sprostać. Dzięki naszemu rozwiązaniu, Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów będzie mógł dopasować proponowane usługi do potrzeb klientów. W rezultacie odniosą oni wrażenie, że hotel dosłownie „czyta w ich myślach” i oferuje im dokładnie to, czego aktualnie potrzebują.” – mówi Łukasz Nowak, Dyrektor Zarządzający iLumio w Software Mind.

iLumio to nowy wymiar cyfrowej obsługi gościa, która nie ogranicza się jedynie do obsługi telewizji hotelowej. Zadaniem systemu jest kompleksowe zaopiekowanie się klientem od momentu decyzji o rezerwacji pokoju hotelowego, do opuszczenia obiektu. Każdy krok – przybycie do hotelu, zwiedzanie ośrodka, obsługa pokoju, zamawianie usług, korzystanie z dodatkowych udogodnień, aż do momentu wymeldowania – ma być dla klienta intuicyjny, czyli dający mu poczucie znajomości środowiska, w którym się porusza. Unikalną cechą iLumio jest dopasowanie do potrzeb użytkownika, nawet tych, których gość hotelowy nie zdążył jeszcze zgłosić. Z punktu widzenia użytkownika system, „podpowiada” jakie rozrywki czekają na niego w obiekcie i poza nim. Z perspektywy hotelu jest to optymalny i zautomatyzowany kanał sprzedaży usług oraz komunikacji z gośćmi.

W warszawskim Holiday Inn Józefów system iLumio zostanie zainstalowany we wszystkich pokojach hotelowych, zapewniając tym samym zintegrowany i wysoki standard obsługi gościa. Hotel ten nie jest pierwszym hotelem, które korzysta z rozwiązania iLumio. Do tej pory, z tego rozwiązania, skorzystał również hotele sieci Hilton Garden Inn, Puro, Best Western, a także hotele Arłamów, Mikołajki czy Grand Lubicz.