Integracja IAI-Shop.com i PayPal  oferuje nowe rozwiązania.

Nowe warunki umowy między parterami, pozwalają klientom IAI-Shop.com skorzystać z usługi PayPal WAX booster. Usługa pozwala klientom sklepów internetowych na płatność w systemie PayPal z użyciem karty kredytowej bez konieczności zakładania konta PayPal. Dzięki temu proces zamówienia w sklepach internetowych jest znacznie prostszy i efektywniejszy, co zwiększa konwersję sprzedaży.

Kolejny udogodnieniem jest opcja automatycznego księgowania płatności PayPal, znana jako Błyskawiczne Powiadamianie o Płatności (ang. IPN – Instant Payment Notification). Dzięki temu każdy sklep, funkcjonujący na innowacyjnym oprogramowaniu IAI-Shop.com, otrzymuje jeszcze skuteczniejszy, wygodniejszy i w pełni zautomatyzowany mechanizm potwierdzający dokonanie płatności przez klienta, który złożył zamówienie w sklepach klientów IAI-Shop.com

Dzięki nowej współpracy partnerów, dodatkowe usługi PayPal są dostępne dla każdego klienta IAI-Shop.com. Wystarczy zaznaczyć PayPal w profilach płatności w panelu sklepu internetowego  IAI-Shop.com. Uruchomienie tej opcji jest całkowicie bezpłatne. Sprzedawca ponosi jedynie koszty prowizji od sprzedaży, które dzięki IAI-Shop.com są w promocyjnych stawkach.