Podczas tegorocznej edycji targów audio-wideo ISE (Integrated Systems Europe), iiyama zaprezentuje swoje najnowsze profesjonalne ekrany, w tym interaktywne wyświetlacze LFD, profesjonalne wyświetlacze dotykowe oraz nowe ekrany digital signage 4K o przekątnych sięgających 98”.

– ISE jest doskonałą okazją, by zaprezentować klientom nasze najnowsze rozwiązania digital signage i porozmawiać o tym, jak produkty iiyama wpisują się w ich potrzeby i jak mogą pomóc w rozwiązaniu biznesowych wyzwań. Pokażemy m.in. nasze nowe ekrany digital signage 4K UHD o ogromnej przekątnej 98” oraz zupełnie nową serię dotykową Open Frame PCAP, wyróżniającą się brakiem ramek – w jej skład wchodzą cztery modele o rozmiarach zaczynających się od 10”. – wyjaśnia Jeffry Pettinga, European Sales Director.

Demonstrowane na ISE ekrany iiyama 4K reprezentują dwie różne rodziny produktów. Seria 40 to rozwiązania signage bazujące na systemie Android i wyposażone w aplikację CMS, będącą łatwym w obsłudze rozwiązaniem do tworzenia treści i zarządzania nimi (co sprawia, że ekran jest wygodnym urządzeniem typu „wszystko w jednym”). Seria 50 zapewnia najwyższej jakości żywe kolory, doskonale widoczne detale oraz najwyższą niezawodność. Na ISE iiyama pokaże m.in. model 98-calowy, czyli największy tego typu produkt w portfolio firmy. Będzie on idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, dla których podstawowym priorytetem jest najlepsza możliwa widoczność ich treści. Urządzenia trafią na rynek w drugim kwartale 2018 r. (modele 43, 50, 55, 65, 75, 86 oraz 98-calowe).