Na mocy podpisanej umowy Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego w Białymstoku (SOT) wdroży do swojej działalności trzy systemy dostarczone przez Infinite: ehurtownia, EDInet Communicator, EDInet Archive. Podstawą działalności firmy SOT jest handel artykułami mleczarskimi, dlatego też sprawna komunikacja z licznymi kontrahentami zarówno dostawcami, jak i odbiorcami jest dla firmy kluczowa.

– Przy szybko rosnącej ilości zamówień szukaliśmy rozwiązań, które usprawnią funkcjonowanie SOT, oraz skrócą czas realizacji zamówień. Mamy nadzieję, że pozytywne skutki współpracy z firmą Infinite przede wszystkim odczują nasi odbiorcy jak i dostawcy.  – mówi Marcin Jankowski, Kierownik IT w SOT

Dzięki systemom dostarczonym przez Infinite sklepy zaopatrujące się w SOT będą mogły składać zamówienia poprzez system ehurtownia w trybie 24 godziny na dobę. Znajdą się tam informacje o dostępnych produktach, aktualne promocje i rabaty. System EDInet Communicator umożliwi wymianę komunikatów z dostawcami SOT od zamówień po fakturę w formie elektronicznej.  Zatwierdzone e-faktury będą przechowywane w EDInet Archive.

Infinite tworzy rozwiązania nakierowane na wsparcie strategicznych obszarów biznesowych. Wiodącą działalnością firmy jest dostarczanie rozwiązań takich: elektroniczna wymiana danych (EDI), aplikacje mobilne (SFA), systemy ERP jak również integracji B2B. Zadaniem tych narzędzi jest optymalizacja transakcji poprzez automatyzację relacji pomiędzy partnerami biznesowymi niezależnie od ich wielkości i zasobów technologicznych.