innogy go! wraz z Visa stworzyli nową ofertę dla użytkowników carsharingu elektrycznego. Tpay, partner technologiczny akcji, od początku współpracy zapewnia bezpieczne płatności w aplikacji. Od 22 lipca innogy go! będzie oferowało zakup promocyjnego Vouchera Visa, za którego użytkownicy otrzymają częściowy zwrot poniesionych kosztów, w postaci vouchera na kolejne przejazdy.

Promocja jest dostępna dla nowych i korzystających już z aplikacji użytkowników – wystarczy zarejestrować się w aplikacji innogy go! lub zalogować na swoje konto i jako środek płatniczy wybrać kartę Visa .

Voucher Visa znajduje się w zakładce Subskrypcje i vouchery! Proces zakupu wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku pozostałych produktów. Wartość vouchera na przejazdy wynosi 40 PLN, a czas na wykorzystanie zakupionych środków to 30 dni. Osoby, które dokonają opłaty za pomocą karty Visa automatycznie otrzymają zwrot części poniesionych kosztów w postaci vouchera do wykorzystania na kolejne przejazdy. Nowi użytkownicy płacący kartą Visa oraz ci, którzy w czasie trwania promocji zmienili formę płatności na kartę Visa otrzymają 15 zł zwrotu. Dotychczasowi użytkownicy korzystający z karty Visa otrzymają 10 zł zwrotu.
Kod na przejazdy

Użytkownicy otrzymają kod aktywujący voucher drogą mailową. Mają 10 dni na wprowadzenie go do aplikacji. Każdy użytkownik może otrzymać tylko jeden kod.
– Namawiamy mieszkańców Warszawy do poruszania się nie tylko ekologicznymi, ale także bezpiecznymi samochodami innogy go!. Dlatego nieustannie staramy się wraz z naszymi partnerami oferować bonusy, które dodatkowo zachęcą ich do korzystania z carsharingu, wykorzystując do tego celu różne okazje, takie, jak na przykład wakacje. Letni czas motywuje do przemieszczania się po stolicy w poszukiwaniu ciekawych wydarzeń miejskich, a nasza promocja idealnie nadaje się do tego celu – mówi XX z innogy go!