Zapier to narzędzie integrujące kilka aplikacji w taki sposób, by razem tworzyły rozwiązanie kompletne dla użytkownika. Teraz także SerwerSMS.pl, za pomocą Zapiera, został zintegrowany z najpopularniejszymi aplikacjami, takimi jak Gmail, Twitter, Facebook i wiele innych.

– Integracja z Zapier i zaproponowane rozwiązania to kolejny powód, aby spośród narzędzi do masowej wysyłki SMS dostępnych na polskim rynku, wybrać właśnie SerwerSMS.pl. Dzięki temu rozwiązaniu każdy nasz klient w szybki i łatwy sposób będzie mógł połączyć bazy danych zapisane w różnych aplikacjach z SerwerSMS.pl. To z kolei pozwoli na takie działania, które jeszcze bardziej zautomatyzują biznes, a co za tym idzie, pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze – mówi Daniel Zawiliński, CMO SerwerSMS.pl.

Jak działają integracje z Zapier? Wszystko zależy od aplikacji, którą chcemy połączyć z SerwerSMS.pl. Lista opisów i odnośników do poszczególnych integracji dostępna jest na https://serwersms.pl/zapier. To dodatkowe udogodnienie dla klientów SerwerSMS.pl, którzy np. dzięki połączeniu ze zintegrowaną platformą zakupową, SMS-owo będą informowani o każdym nowym zamówieniu złożonym za pośrednictwem ich strony. Takie możliwości pozwalają na usprawnienie pracy nie tylko w przypadku platform zakupowych, ale także klientów pocztowych, baz danych itd.

Z możliwości integracji mogą skorzystać klienci SerwerSMS.pl. Wszystkie połączone aplikacje dostępne są z poziomu Panelu Klienta. Wystarczy zarejestrować konto i połączyć je z dowolną aplikację, zintegrowaną przez SerwerSMS.pl. Tyle wystarczy, by usprawnić własny biznes.