W sierpniu supermarkety Intermarché będą oferować w niskich cenach, markowe produkty dla dzieci i młodzieży. Sieć handlowa przygotowała liczne promocje i rabaty na artykuły szkolne.

Powrót do szkoły to jednocześnie nerwy i radość, zarówno dla uczniów jak i ich rodziców. Wychodząc naprzeciw tym pierwszym Intermarché przygotowało bardzo atrakcyjne oferty artykułów szkolnych, które spowodują, że dzieci z radością pójdą do szkoły. W trosce o portfele rodziców sieć będzie prowadzić szereg promocji i obniżek cenowych przez cały sierpień. Wśród oferowanych produktów znajdą się przybory szkolne, obuwie oraz sprzęt elektroniczny, w tym laptopy, tablety oraz smartfony. Wszystkie produkty w Intermarché będą miały grafiki oparte na licencjach najpopularniejszych bohaterów bajek i filmów młodzieżowych.

Za zakupy na kwotę powyżej 50 zł każdy klient Intermarché otrzyma kurs językowy na płycie. Do wyboru będzie kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego w różnych stopniach zaawansowania.