Spółki iTaxi oraz Idea Bank podpisały porozumienie o współpracy. Dotyczy ono wprowadzenia usługi polegającej na dostarczaniu do banku środków pochodzących z utargu uzyskanego w przedsiębiorstwach klientów banku.

– Długo czekaliśmy na moment kiedy nasi klienci będą mogli wygodnie dostarczać do banku swoje codzienne utargi. Nowa usługa zrewolucjonizuje rynek w tym segmencie – ocenia Dominik Fajbusiewicz, członek zarządu Idea Banku.

Proponowane przez Idea Bank oraz iTaxi rozwiązanie zostanie udostępnione przedsiębiorcom w ciągu najbliższych kilkunastu tygodni.

iTaxi to największa w Polsce aplikacja pozwalająca na szybkie i bezpośrednie zamawianie taksówek. System GPS umożliwia podgląd lokacji pojazdu na mapie oraz wybór konkretnego samochodu według marki, stawki za kilometr oraz czasu dojazdu. Dla przedsiębiorców oferuje administrowanie limitami kursów, dokładne rozliczenia tras oraz precyzyjny system raportowania. iTaxi dostępne jest w 6 największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście.