Internetowy sklep spożywczy Barbora.pl uruchomił nową usługę Barbora Express, która stanowi uzupełnienie oferty i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów. Mowa o jeszcze szybszych zakupach internetowych, z dostawą pod drzwi w zaledwie 15 minut. Usługa jest dostępna dla mieszkańców wybranych dzielnic Warszawy.

– Intensywny rozwój branży e-grocery przypada na okres pojawienia się pandemii i potrzeby załatwiania codziennych, do tej pory zwykłych czynności, w sieci. Stabilizacja sytuacji epidemicznej pokazała, że popyt na zakupy spożywcze online stale rośnie, a przyzwyczajenia konsumentów zmieniają się. Dlatego nie ustając w wysiłkach, aby zapewnić naszym klientom komfort i wygodę w nabywaniu artykułów codziennej potrzeby, ulepszyliśmy naszą usługę, skracając czas dostawy do absolutnego minimum. – mówi Viktoras Juozapaitis, zarządzający Barbora.pl

Barbora Express to nowa usługa w ramach oferty sklepu Barbora.pl, której głównym założeniem jest dostawa najpopularniejszych artykułów spożywczych i higienicznych w zaledwie15 minut. Obecnie obejmuje wybrane dzielnice Warszawy i jest jeszcze w fazie testów.

W przeciwieństwie do zakupów na Barbora.pl, w ramach Barbora Express nie ma wymogu minimalnego zamówienia, a bezpłatna dostawa obowiązuje już od 35zł. Zakupy dostarczane są siedem dni w tygodniu, w godzinach między 8:00 a 23:00, co jest uzupełnieniem tradycyjnej oferty sklepu, działającego w godzinach 7:00 – 22:00.

Błyskawiczna dostawa możliwa jest dzięki dostarczaniu zakupów przez kurierów poruszających się na skuterach oraz uruchomieniu pięciu nowych, mniejszych dark store’ów na terenie Warszawy, dedykowanych wyłącznie nowej usłudze.