Szwedzka sieć multimarketów Jula na drugi jubileusz otwiera swój kolejny sklep w Polsce. Dziesiąta Jula otwarta zostanie 15 listopada w Bielsku-Białej w CH Sarni Stok.

Jula – szwedzka sieć multimarketów posiada w Polsce obecnie 10 sklepów. W Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu i Bielsku-Białej. Osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem odkryją ten sklep dla siebie. W JULA klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze.

W roku 2012 sprzedaż całej sieci wyniosła około 4 mld SEK (około 2 mld PLN), zatrudnienie przekroczyło 2 tysiące pracowników. Jula jest doceniana i lubiana przez klientów – w ponad rok po otwarciu zdobyła już wyróżnienia takie jak Laur Klienta czy tytuł Odpowiedzialnego Pracodawcy a także prestiżową nagrodę branży Big Box Retailer of the Year.