Po dwóch latach wirtualnych spotkań konferencja Polish Tech Day zmienia format na wydarzenie online & spotkania fizycznie.

W związku z tym, w czerwcu, spotykamy się:
● Online – 10 czerwca 2022, piątek — platforma Hopin,
● Osobiście na spotkaniach dla społeczności polskiej i technologicznej:
○ 14 czerwca 2022, wtorek — Google Campus, Warszawa,
○ 15 czerwca 2022, środa — Ambasada RP – Hotel de Monaco, Paryż,
○ 16 czerwca 2022, czwartek — Eight Moorgate Club, Londyn.

Stworzony w 2015 roku, Polish Tech Day (PTD) jest jedną z najważniejszych konferencji technologicznych, a także największym projektem Fundacji PLUGin, organizacji non-profit, prowadzoną przez członków społeczności polskiej diaspory technologicznej z całego świata.
Celem konferencji Polish Tech Day jest łączenie (connect), inspirowanie (inspire) oraz wzmacnianie (empower) członków społeczności, by rozwijali nowatorskie biznesy technologiczne i mieli wpływ na tworzenie zmian na skalę globalną.

Goszczący do tej pory już ponad 100 partnerów i sponsorów, 3000 uczestników, PTD jest organizowany przez tuzin wolontariuszy z sześciu różnych krajów, odzwierciedlając tym samym różnorodność Polonii.

“Od 2020, spotykaliśmy się wyłącznie wirtualnie. Pandemia wpłynęła nie tylko na postrzegane roli technologii w kontaktach międzyludzkich, ale również na nasze postrzeganie bliskości i pomocy. Chociaż nie zdążyliśmy odetchnąć po ostatnich dwóch latach, stajemy dziś przed kolejnym wyzwaniem — wojną na terytorium Europy, która jest wielką tragedią naszych sąsiadów. Obserwujemy jednakże w pewien sposób rozwój tego, czemu podwaliny dała nam pandemia i o czym też mówiliśmy na zeszłorocznym Polish Tech Day — rozwój rozwiązań technologicznych służących społeczeństwu i dobru drugiego człowieka. Na tegorocznej edycji chcemy więc spojrzeć na innowacje i łączenie się ze społecznością” – mówi Kuba Janas, dyrektor projektu Polish Tech Day.

Ważne linki:
● Strona Polish Tech Day: https://polishtechday.com/
● Rejestracja na wydarzenie online: https://hopin.com/events/polish-tech-day-2022