Rusza kolejna edycja kampanii promującej system płatności natychmiastowych Express Elixir, którego operatorem jest Krajowa Izba Rozliczeniowa.

Express Elixir to usługa dla wszystkich, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami i lubią wiedzieć kiedy dokładnie przelewane przez nich pieniądze docierają do odbiorcy. Express Elixir oddaje kontrolę nad momentem realizacji transakcji klientom banków, które mają ten rodzaj przelewu w swojej ofercie. Z przelewów realizowanych nawet w ciągu kilku sekund można korzystać 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta.

Kampania potrwa do 22 grudnia. Spot, którego celem jest przypomnienie dotychczasowym klientom o dostępności przelewów natychmiastowych oraz zachęcenie nowych użytkowników do korzystania z usługi będzie emitowany na portalach Interia.pl, TVN24.pl, Biznes.pl oraz na mobilnych stronach Pulsu Biznesu, Dziennika Gazety Prawnej i Forbes’a, a także w e-wydaniach tygodników opinii (Newsweek oraz 7 dni Gospodarka PAP). Spot pojawi się również na stronach internetowych kanałów TVN24 i TVN CNBC oraz Ipla „Świat Biznesu”.

Obecnie usługa Express Elixir dostępna jest w ośmiu bankach. Należą do nich: Alior Bank, Bank Zachodni WBK, BRE Bank (dla klientów korporacyjnych), ING Bank Śląski, Bank BPS, Bank Handlowy w Warszawie (dla klientów korporacyjnych), Millennium Bank i Meritum Bank. Kolejne wdrożenia planowane są w 15 bankach, które już podpisały umowy z KIR.