Firma Posnet wprowadziła do oferty nową kasę fiskalną – funkcjonalną, wyjątkowo odporną, o nowoczesnym designie. Kasa REVO to pierwsze na rynku urządzenie umożliwiające dogodną konfigurację – poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki czy zdefiniowanie istotnych funkcjonalności kasy.

Kasa REVO to wynik wieloletnich obserwacji rynku, wsłuchiwania się w potrzeby użytkowników, monitorowania uwag i sugestii partnerów handlowych Posnet. Projektując urządzenie pomyślano
o zupełnie nowych rozwiązaniach, których .. nie tylko użytkownicy kasy, ale także ich klienci.

Kasa fiskalna REVO doskonale sprawdzi się zarówno w placówkach handlowych, gdzie sprzedaż odbywa się z ważeniem towarów, jak i w lokalach usługowych czy gastronomicznych, które z powodzeniem wykorzystają też inne funkcje tego urządzenia.

Nowa kasa fiskalna to wynik najlepszych doświadczeń, które od lat zapewniają produktom Posnet niezawodność i wysoką jakość. Zastosowane w urządzeniu rozwiązania i funkcje sprawiają, że nowa kasa fiskalna REVO to pierwsza kasa fiskalna, którą można zintegrować z szalką ważącą. Tarowanie i zerowanie wagi wywoływane jest z klawiatury kasy, a jej wskazania pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta. W praktyce oznacza to, że punkt sprzedaży nie będzie wymagał już dwóch oddzielnych urządzeń, kasy i wagi. Teraz wystarczy jedno kompaktowe rozwiązanie – REVO z szalką ważącą, które z powodzeniem mieszczą się na szufladzie kasowej, a to zapewni też oszczędność miejsca. Warto podkreślić, że waga elektroniczna do kasy REVO została stworzona w wyniku współpracy z Lubelskimi Fabrykami Wag FAWAG – firmą posiadającą ponad 130-letnią tradycję w produkcji wag.

Integracja kasy z szalką ważącą to nie jedyne rewolucyjne rozwiązanie zastosowane w REVO. Innowacyjna zabudowa mechanizmu frontem do klienta chroni przed dostaniem się zanieczyszczeń i okruchów do wnętrza kasy. Beztroskie użytkowanie kasy zapewnia również silikonowa klawiatura, która uniemożliwia zachlapanie urządzenia oraz mechanizmu. Jej dodatkowe podświetlenie zwiększa komfort pracy bez względu na jakość oświetlenia bądź aranżację wnętrza. Użytkownicy z pewnością docenią również funkcję „REVO przypomina”, która pozwala, aby użytkownik sam zdecydował i zaprogramował o czym kasa ma pamiętać. Dzięki tej opcji, we wskazanym czasie, urządzenie wydrukuje bądź wyświetli komunikat przypominający np. o konieczności wykonania raportu, zbliżającym się dniu dostawy czy płatności podatku, a także o… urodzinach kierowniczki.

Umieszczenie mechanizmu drukującego z tyłu kasy pozwoliło na zastosowanie kolejnego nowatorskiego rozwiązania, jakim jest wydruk paragonu wychodzący w stronę klienta. Z kolei wyposażenie go w automatyczny obcinacz sprawia, że kasjer nie musi odrywać wydruku, a klient otrzymuje paragon szybciej. Kasa REVO posiada również dwa duże, graficzne wyświetlacze. Wydzielone pole do prezentacji wskazań z wagi oraz duża czcionka ułatwiają kasjerowi wprowadzenie i odczyt danych sprzedaży, a klient zawsze otrzymuje czytelną i pełną informację o kupowanych produktach. Z kolei ikony w pasku statusu informują kasjera o działających usługach, statusie kopii elektronicznej oraz zaprogramowanych wcześniej przypomnieniach.

REVO współpracuje z terminalem płatniczym – podczas płatności kartą, informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy, bez konieczności ponownego wpisywania jej do terminala. To zapewnia nie tylko oszczędność czasu, ale także minimalizuje ryzyko pomyłek. Dodatkowo, poza standardowym wydrukiem paragonu „pozycja po pozycji”, urządzenie umożliwia wydruk blokowy. Paragon drukowany jest wtedy w całości, po jego zatwierdzeniu. Dzięki temu użytkownik ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu, jeszcze przed jego wydrukowaniem. Dodatkowo kasa REVO umożliwia zaprogramowanie maksymalnej kwoty paragonu, przy której ma być drukowany NIP nabywcy. Obecnie, według ustawy z dn. 11.03.2004 r., NIP nabywcy drukowany jest wyłącznie, gdy wartość paragonu nie przekracza kwoty 450 zł lub 100 euro.

REVO to jedyne urządzenie w tym segmencie kas, które charakteryzuje się tak szeroką funkcjonalnością przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów i ergonomicznym kształcie. Kasa umożliwia jednoczesne korzystanie z dostępnych interfejsów Ethernet, WiFi i GPRS oraz realizowanie wielu połączeń równolegle. Urządzenie zapewnia 5 połączeń PC do dyspozycji programów magazynowych czy serwisowych, wysyłanie danych do systemów wideomonitoringu oraz systemów lojalnościowo – rabatowych oraz tunelowanie portów COM na potrzeby systemów zewnętrznych. REVO zostało wyposażone także w trzy porty USB. Umożliwia to m.in. automatyczną obsługę skanera kodów kreskowych, szybką i wygodną archiwizację danych z kopii elektronicznej na pamięć zewnętrzną (np. pendrive), podłączenie czytnika kart magnetycznych do logowania i autoryzacji operatorów.

REVO to pierwsze na rynku urządzenie fiskalne, które w tak szerokim zakresie pozwala użytkownikowi dostosować kasę do jego potrzeb. Kasa dostępna będzie w sześciu modnych kolorach obudowy. Poza kolorem, użytkownik będzie mógł również dobrać wielkość bazy towarowej, akumulator oraz niezbędne akcesoria np. wagę, moduł WiFi lub GPRS. REVO dostępne będzie również w wersji z silikonową, podświetlaną klawiaturą. To, co szczególnie zwraca uwagę w wyglądzie kasy REVO to prosty, funkcjonalny kształt, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami.