Rozpoczął się kolejny etap rozbudowy Magnolia Park, w ramach którego strefa food court zostanie przeniesiona i powiększona. W efekcie klienci centrum handlowego będą mogli się cieszyć największą ofertą restauracyjną we Wrocławiu, z 21 lokalami oraz aż 650 miejscami siedzącymi. Jeszcze w sierpniu do grona popularnych restauracji, takich jak SUBWAY® i McDonald’s, dołączy samoobsługowy bar Multifood STP, natomiast we wrześniu – japońsko-koreańska Ohh! Sushi & Grill, turecki Sevi Oriental, a także Vege Life. Za kilka miesięcy swoje lokale w Magnolia Park ponownie otworzą Burger King® i KFC.

Nowości w Magnolia Park to nie tylko przyjemności kulinarne. Centrum handlowe wzbogaci się także o nowych najemców z branży mody i sportu, którzy otworzą swoje lokale na parterze. Wśród nich znajdą się: marka wysokiej jakości mody męskiej Próchnik, multibrandowa sieć SIZEER posiadająca w swojej ofercie produkty takich marek, jak adidas, Nike, PUMA, Reebok, Converse czy Lacoste, a także Jack Wolfskin i adidas. Obecnie trwają pracę nad przygotowaniem nowych lokali dla marki Deichmann oraz drogerii Super-Pharm, które wkrótce zmienią swoją lokalizację, a już teraz klienci Magnolii mogą robić zakupy w sklepie Levi’s®, który otworzył się w nowej odsłonie na parterze. Najmłodsi wrocławianie będą mogli skorzystać z usług nowego salonu „Fryzjerek”.

Rozbudowa Magnolia Park rozpoczęła się na początku 2013 roku. W ramach prac przygotowawczych zmieniony został układ ruchomych schodów na Placu Niebiańskim, który pozwolił na usprawnienie komunikacji w całej galerii, a także lepszą ekspozycję zlokalizowanych tam sklepów. Niektóre salony zmieniły miejsce lub przeszły remont, otwierając się w nowej odsłonie. Stale poszerza się również grono najemców centrum handlowego, dzięki czemu jego oferta jest jeszcze bardziej zróżnicowana i atrakcyjna. Docelowo, w ramach rozbudowy, Magnolia Park zostanie powiększona łącznie o 20 000 m2. Na nowej powierzchni od strony ulicy Legnickiej znajdzie się aż 60 nowych sklepów, zapewniając najszerszą ofertę modową we Wrocławiu.