Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo uruchomiła usługę świątecznej poczty kosmetycznej. W jej ramach klientki mogą wysłać do swoich bliskich produkty zamówione w sklepie online i zapakowane w formie prezentu. To kolejna okołoświąteczna akcja przygotowana przez markę. W Kontigo trwa nadal promocja „Odliczaj z nami do Świąt”, a także dostępne są świąteczne zestawy upominków.

Z okazji zbliżających się Świąt sieć sklepów Kontigo przygotowała dla klientek kolejne niespodzianki. W poniedziałek, 7 grudnia, wystartowała świąteczna poczta kosmetyczna. Jak podkreślają przedstawiciele Kontigo, to ukłon w stronę osób, które z powodu obostrzeń nie mają w tym roku możliwości spotkań w większym, rodzinnym gronie, a nadal chcą obdarować bliskich upominkami. – W ramach usługi pakujemy zamówione kosmetyki do świątecznych torebek i wysyłamy paczkę bezpośrednio na adres obdarowanego. Do prezentu dołączamy bilecik z imieniem osoby, która zleciła przesyłkę. Warto podkreślić, że wprowadzenie świątecznej poczty kosmetycznej poprzedziła seria „crash testów” – dzięki temu, możemy dać gwarancję, że zamówione, prezentowe paczki są solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem – mówi Magdalena Dąbrowska, Menadżer ds. marketingu w Kontigo. Zgodnie z zapowiedzią Kontigo, wszystkie zamówienia na świąteczną pocztę prezentową złożone do 20 grudnia zostaną zrealizowane przez sieć jeszcze przed Świętami.

Aż do Wigilii obowiązuje nadal uruchomiona w listopadzie promocja “Odliczaj z nami do Świąt!”, zgodnie z którą każdego dnia kosmetyki wybranej marki lub cała grupa produktów zostaną objęte zniżką w wysokości -50 proc. Dodatkowo, sieć przygotowała specjalne zestawy świąteczne dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online.

Kontigo to sieć sklepów kosmetycznych należących do grupy Eurocash. Koncept powstał z myślą o współczesnej kobiecie, której zapewnia wyjątkową, indywidualną obsługę oraz unikatowy asortyment, by mogła poczuć się zadbana. W ofercie sklepów znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria. Wyróżnikiem sieci jest także bogaty asortyment kosmetyków naturalnych i azjatyckich. Kontigo pozycjonuje się jako jeden z ekspertów od popularnych na polskim rynku kosmetyków koreańskich. Marka prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sklepu online, a także w ponad 30 sklepach stacjonarnych w całej Polsce.