Korzystanie z serwisu

Wydawcą serwisu internetowego Retail360.pl jest ECP Media z siedzibą przy ul. Cynamonowej 47, 02-777 Warszawa.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Zamieszczone w nim informacje, teksty, artykuły oraz wszystkie dane nie mogą być kopiowane (w całości lub części), powielane ani zmieniane bez uprzedniej pisemnej zgody ECP Media, zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami).

ECP Media w pełni uznaje prawo Użytkowników serwisu Retail360.pl do prywatności i ochrony danych osobowych. Korzystanie z serwisu nie wymaga ujawniania tożsamości Użytkowników. Wyjątkiem mogą być usługi oparte na dobrowolnej subskrypcji oraz wydarzenia organizowane przez ECP Media Wówczas Użytkownik, zamawiając daną usługę i/lub wypełniając formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w wydarzeniu, jest proszony o podanie podstawowych informacji identyfikacyjnych. Dane te są przechowywane i przetwarzane przez ECP Media zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją obowiązującej “Polityki prywatności”, której aktualna wersja jest opublikowana na stronie:  Polityka prywatności.

ECP Media dokładając wszelkich starań, aby informacje zamieszczone w niniejszym serwisie były kompletne i zgodne z prawdą, nie jest jednak w stanie zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku ich wykorzystania.