Domoteka zaprasza do otwartego pod koniec grudnia wyjątkowego salonu Alabaster Gallery, należącego do marki Focus-Stones. Oferta zachwyci wielbicieli designu – specjalnością producenta są wyroby z naturalnego kamienia.

Choć w asortymencie Focus-Stones znajdują się produkty z rozmaitych rodzajów kamienia naturalnego, w Domotece będzie dominował jeden – alabaster, dlatego nowy salon działa pod szyldem Alabaster Gallery. To miejsce obowiązkowe dla wielbicieli eleganckich i nietypowych rozwiązań w aranżacji wnętrz, takich jak dodatki z tego materiału. Zbity, biały lub delikatnie zabarwiony (np. na żółto, różowo, zielono), jako jeden z nielicznych kamieni naturalnych doskonale przepuszcza światło. Alabaster idealnie nadaje się do wyrobu dekoracyjnych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak lampy czy podświetlane panele na ściany, podłogi i sufity. Firma Focus-Stones opracowała własną unikatową technologię produkcji cienkich, sterowanych pilotem paneli świetlnych, które w połączeniu z alabastrem dają niebanalny, oryginalny efekt. W ofercie znajdują się także podświetlane blaty, lady, stoliki czy lustra.

Profesjonalni doradcy w salonie Alabaster Gallery odpowiedzą na wszelkie pytania zarówno klientów indywidualnych, jak i architektów, zaprezentują możliwości alabastru, pomogą wybrać

odpowiednie rozwiązanie i zaprojektować element doskonale dopasowany do wnętrza.
Alabaster Gallery znajduje się na parterze Domoteki (Warszawa, ul. Malborska 41)