Lagardère Duty Free Polska nawiązała współpracę z partnerem technologicznym DragonPass, który zaprojektował aplikację Airport Companion. Dzięki niej podróżujący posiadający kartę debetową lub kredytową VISA już od 1 czerwca br. będą mogli stale korzystać z 10% zniżki na zakupy we wszystkich sklepach należących do Lagardère.

Dzięki współpracy, którą firma Lagardère Duty Free nawiązała z DragonPass klienci sklepów na lotniskach Aelia Duty Free, Aelia Beauty, Drogeria, The Fashion Gallery, Your Fashion Store, The Fashion Place, The Fashion Place Accessories oraz Toys Store będą mogli stale korzystać z 10% rabatu podczas każdych zakupów. Aby aktywować promocję, wystarczy pobrać aplikację Airport Companion na swój telefon, a następnie zarejestrować się za pomocą adresu e-mail oraz numeru ważnej karty VISA, tym samym dołączając do ekskluzywnego programu lojalnościowego.

Airport Companion to aplikacja mobilna i program lojalnościowy stworzone przez DragonPass, najszybciej rozwijającą się firmą technologiczną w branży usług lotniskowych, we współpracy z wystawcą kart debetowych i kredytowych VISA. Dostępny jest dla wszystkich posiadaczy ważnej karty VISA w Polsce i rozpocznie się już 1 czerwca br.

Oferowane korzyści to przede wszystkim zniżki do partnerskich sklepów detalicznych, w tym wszystkich konceptów Lagardère Duty Free. W aplikacji mobilnej programu można znaleźć profil każdego znajdującego się w pobliżu sklepu Lagardère razem ze zdjęciami i opisem, a także informacje o lotniskowych business lounge’ach. Uczestnictwo w programie daje również dodatkowe korzyści, m.in. możliwość wykupienia wstępu do salonu w cenie 29.50 euro.

Z programu lojalnościowego Airport Companion można korzystać na całym świecie w uczestniczących w nim sklepach detalicznych i bezcłowych, restauracjach oraz salonach. Po pobraniu pakietu offline z aplikacji można korzystać również bez dostępu do sieci internetowej.

Aby skorzystać z rabatu w sklepach Lagardère Duty Free, przed wystawieniem rachunku klient powinien poinformować o posiadaniu cyfrowej karty członkowskiej Airport Companion oraz promocyjnego kodu kreskowego, a następnie pokazać go do zeskanowania. Członkowie programu mogą korzystać ze swoich ofert wraz z rodziną i znajomymi pod warunkiem, że całość rachunku zostanie zapłacona podczas jednej transakcji. Ze zniżki wyłączone są jedynie produkty już przecenione oraz alkohol i papierosy.

Lagardère Duty Free to specjalizująca się w sprzedaży wolnocłowej oraz dóbr luksusowych jednostka Grupy Lagardère Travel Retail, obecna w ponad 20 krajach na 4 kontynentach. Wiodącą marką Lagardère Duty Free jest dostępna na polskim rynku od 2005 r. Aelia Duty Free. W portfolio firmy znajdują się również takie koncepty, jak: Aelia Beauty, Drogeria, Le Connaisseur, The Fashion Gallery, Your Fashion Store, The Fashion Place, The Fashion Place Accessories oraz Toys Store. W ofercie sklepów znajdują się perfumy, kosmetyki, alkohole, słodycze, zabawki, drobna elektronika, pamiątki, podstawowe medykamenty, asortyment drogeryjny, wyroby tytoniowe, a także biżuteria, zegarki, ubrania, walizki, torebki i dodatki luksusowych marek.