Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka projektantki i właścicielki konceptu obuwniczego zapraszają do nowego butiku LOFT37 w Silesia City Center. To już czwarty salon tego kreatywnego duetu.

Dotychczas Buty LOFT37 dostępne były w dwóch butikach w Warszawie, w Poznaniu, a także w sklepie on-line www.loft37.eu, od którego projektantki rozpoczęły swoją przygodę z biznesem.

Nowy butik o powierzchni ok. 60 mkw. w SCC to miejsce w nowoczesnym, loftowym klimacie, podkreślonym przez surowe ściany oraz intrygującą podłogę w kształcie plastra miodu. Jego wnętrze zaprojektowała Paulina Ada Kalińska, jedna z kreatorek w duecie LOFT37, która przez lata zajmowała się aranżacją wnętrz. W okazałej witrynie do butiku zaprasza Ada Fijał, ambasadorka i bohaterka aktualnego lookbook’a marki. Salon kusi mnóstwem kolorowych butów oraz efektownych toreb z najnowszej kolekcji wiosna-lato. W sklepie dostępnych jest blisko 300 różnych modeli.  Hitem są te z wizerunkiem REKSIA, z których dochód ze sprzedaży przeznaczany jest na digitalizację postaci sympatycznego psiaka z najpopularniejszej, polskiej kreskówki.  Oprócz butów dostępnych w butiku od ręki, klientki mogą zamówić modele, które w 100% spełnią ich oczekiwania. Tu mogą wybierać z oferty ponad 100 różnorodnych skór i samodzielnie zaprojektować swoje buty.

LOFT37 to pierwszy na polskim rynku, oryginalny koncept modowy, umożliwiający klientkom zakup wymarzonych butów. Tu do wybranego modelu buta, można samodzielnie dopasować fakturę i kolor skóry oraz ulubione dodatki, a nawet wyhaftować swoje inicjały, czy imię. Wszystkie buty LOFT37 produkowane są w Polsce. Są ręcznie szyte, z najlepszej jakości komponentów i dopracowane w każdym calu. Projektantki i właścicielki marki, Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, dbają nie tylko o ich wyjątkowy design, ale także o komfort i wygodę chodzenia. Dlatego buty LOFT37 niemalże natychmiast  zdobyły rzesze wiernych fanek, które doceniają nietuzinkowe wzornictwo marki oraz unikatowość personalizowanych modeli. Koncept w pierwszym roku swojego istnienia otrzymał prestiżową nagrodę Twój Styl Doskonałość Mody 2011 w kategorii Debiut Roku.