Ruszył  e-sklep dla klientów i sympatyków LOT-u. Zakupy w Airkiosku są okazją do nabycia oryginalnych produktów firmowanych marką LOT.

W ofercie znajdują się m.in. produkty potrzebne podczas podróży, takie jak identyfikator do bagażu czy słuchawki do zabrania ze sobą na pokład. LOT oferuje także dużo produktów z kategorii gadżetów biurowych, wyposażenia domu, czy też dla najmłodszych pasażerów np. gry i maskotki. Szczególnie miłośników lotnictwa ucieszy fakt, że w sklepie internetowym dostępne są w sprzedaży modele samolotu Boeing 787 Dreamliner w barwach LOT-u.

W sklepie niedługo pojawi się możliwość płatności kartą kredytową, a także nowe funkcjonalności, takie jak taxi voucher, voucher na dowóz bagażu czy limo service dla pasażerów.

Dostawa zakupów jest możliwa za pośrednictwem Paczkomatów firmy InPost na terenie całego kraju lub kuriera. W ramach promocji, do końca czerwca zakupy w Airkiosk.lot.com na kwotę powyżej 200 złotych są objęte darmową dostawą kurierską.

Sklep poszerza tym samym portfolio klientów WellCommerce, do którego zaliczyć można marki takie jak CDP.PL, Maspex, MG Home czy Militaria.pl.