W trakcie przedświątecznej gorączki nieprzewidziane wydatki są często nieuniknione, dlatego Polacy poszukują sposobu na lepsze zarządzanie swoim budżetem. Płatności odroczone zdają się być jednym z najlepszych rozwiązań. Dzięki nowej promocji na ERLI, korzystanie z płatności odroczonych PayPo staje się nie tylko wygodne, ale także bardziej opłacalne. To świetna opcja dla tych, którzy chcą zoptymalizować świąteczne wydatki i jednocześnie zyskać dodatkowe korzyści.

W najnowszym badaniu PayPo aż 66% Polaków wyraża zainteresowanie skorzystaniem z płatności odroczonych przy kolejnych zakupach. Respondenci, korzystający już z tej formy płatności, podkreślają jej wygodę (54%) oraz elastyczność w przypadku nieplanowanych wydatków (56%), większych (35%) i droższych (37%) zakupów. To szczególnie istotne w kontekście zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, które w tym roku mogą okazać się znaczniej bardziej kosztowne. Platforma zakupowa ERLI wraz z PayPo przygotowały promocję dla swoich użytkowników, która pomoże im kupić niezbędne prezenty oraz dekoracje w najlepszych cenach, odroczyć płatność i zdobyć kupon na kolejne zakupy.

– Odroczone płatności to coraz bardziej popularne rozwiązanie wśród naszych użytkowników. Tylko w tym roku udział płatności PayPo na ERLI urósł o prawie 2 pproc. w płatnościach online – komentuje Katarzyna Kierach, Dyrektor Marketingu ERLI.

Teraz, zamawiając świąteczne prezenty w aplikacji ERLI za minimum 249 zł i opłacając je przy użyciu PayPo, kupujący otrzymają nie tylko niezbędne produkty, ale także dodatkowe 25 zł na kolejne zakupy. To niepowtarzalna okazja, która trwa krótko, a pula kodów jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać. To idealny sposób na wprowadzenie magii świąt do swoich zakupów!

Jak działa promocja?
Aby skorzystać z promocji wystarczy wykonać 3 proste kroki:
Krok 1. Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji ERLI na swoim telefonie i rejestracja w aplikacji. To szybkie i proste!
Krok 2. Następnie, należy złożyć zamówienie na łączną wartość minimum 249 zł i wybrać PayPo jako metodę płatności podczas zakupów w aplikacji ERLI.
Krok 3. Po udanej płatności, automatycznie w zakładce „rabaty” pokaże się kod rabatowy o wartości 25 zł na kolejne zakupy w aplikacji ERLI[ Kod rabatowy o wartości 25 zł można użyć do płatności przy kolejnych zakupach za minimum 129 zł w aplikacji ERLI.].

W aplikacji ERLI znajduje się ponad 19 mln ofert w najkorzystniejszych cenach, doskonałe na świąteczne zakupy dla każdego. Promocja ERLI i PayPo to idealna okazja, aby cieszyć się wyjątkowymi produktami w obniżonych cenach i jednocześnie zyskać środki na kolejne, także poświąteczne zakupy. Płatności BNPL to także dobry sposób na lepsze zarządzanie domowym budżetem. Wszystko to sprawia, że ERLI staje się miejscem, gdzie kupując otrzymujemy dodatkowe korzyści, które trwają dłużej niż tylko sezon świąteczny.