Franczyzowa sieć spaghetterii Makarun Spaghetti and Salad znów uległa powiększeniu. Od piątku makaronowe dania serwowane w formie „take away” czekają bowiem na swoich fanów w Płocku. To pierwsza restauracja działająca pod charakterystycznym żółto – pomarańczowym szyldem w tym mieście. Nowy punkt zlokalizowany został w Galerii Mazovia.

Przerwy podczas zakupów w największym centrum handlowym w Płocku można spędzić racząc się oryginalnymi, włoskimi makaronami w formule „take away”. Te, podobnie jak we wszystkich należących do sieci restauracjach, tworzone są z najwyższej jakości produktów (jak chociażby włoskiego makaronu z pszenicy 100 % durum) i serwowane w towarzystwie unikalnych sosów i dodatków. To wszystko w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że oferta Makarun’a jest jedną z najbardziej ekonomicznych a zarazem najzdrowszych propozycji lunchowych w kraju.

– Ten rynek bez wątpienia charakteryzuje się bardzo dużym potencjałem. Widać to dokładnie po liczbie osób odwiedzających na co dzień Galerię Mazovia. Co więcej, historyczna stolica Mazowsza przez cały rok przyciąga też rzesze turystów zainteresowanych lokalnymi muzeami i zabytkami – mówi Karol Kożusznik, kierownik ds. rozwoju franczyzy. – Niesamowitymi atrakcjami, zwracającymi uwagę podczas otwarcia kolejnej restauracji był szczudlarz razem z naszą firmową, kubeczkową maskotką. W tym przebraniu wystąpili członkowie Teatru Form Wielu, którzy dodatkowo organizowali mnóstwo zabaw dla dzieci oraz angażowali dorosłych.

Restauracja w płockim centrum handlowym to już 25 lokal marki w Polsce i 6. prowadzony w centrum handlowym.