23. Przystanek Woodstock rozpoczął się 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. To jeden z największych letnich festiwali muzycznych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Mastercard już po raz szósty jest partnerem tego wyjątkowego wydarzenia. Jak co roku, firma zapewni Woodstockowiczom solidną porcję dobrej zabawy, a także Bezcenne Niespodzianki.

Dla uczestników Przystanku Woodstock Mastercard przygotował w tym roku specjalną strefę, gdzie główną zabawą będą nietypowe wyścigi. Zadaniem uczestników będzie jak najszybsze, ale i jak najbardziej kreatywne, pokonanie założonego dystansu. Aby wyzwanie było jeszcze większe, bieg odbywa się z gadżetem, który trzeba przetransportować ze startu na metę. Udział w zawodach będzie możliwy w pojedynkę lub w drużynie. Najszybsi i najbardziej kreatywni zawodnicy otrzymają zbliżeniowe przedpłacone karty bonusowe zasilone kwotą 50 PLN, a liderzy zostaną bohaterami Bezcennych Niespodzianek, które pozostaną tajemnicą aż do momentu ich realizacji. Na niespodzianki mogą też liczyć osoby, które za zakupy w kultowym SiemaShopie będą płacić kartą Mastercard.

„Wydarzenia takie jak Przystanek Woodstock to dla nas świetna okazja do tego, by pozytywnie zaskakiwać posiadaczy naszych kart, zgodnie z naszym założeniem: płacąc Mastercard nigdy nie wiesz, kiedy może cię spotkać Bezcenna Niespodzianka. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w aktywnościach, które przygotowaliśmy” – mówi Marta Życińska, dyrektor marketingu w polskim oddziale Mastercard Europe.

Oprócz niespodzianek, w tym roku nagrodami w zabawach organizowanych przez Mastercard będą zasilone karty pre-paid, którymi zwycięzcy będą mogli płacić na terenie festiwalu. W ten sposób Mastercard oferuje wygodne, szybkie i bezpieczne płatności zbliżeniowe na Przystanku Woodstock. Bezgotówkowe transakcje trwają krócej, dzięki czemu fani, zamiast tracić czas na stanie w kolejkach, mogą skupić się na słuchaniu muzyki swoich idoli i na dobrej zabawie.