Klienci sieci księgarskiej Matras mogą odbierać przesyłki z książkami korzystając także z usługi Paczka w RUCHu.

„Taka forma odbioru przesyłek jest kolejnym krokiem naprzeciw potrzebom klientów Matras. Nowa forma dostawy  może być istotna szczególnie dla tych, którzy mieszkają w pewnej odległości np. od księgarni Matras i mają mniejsze możliwości korzystania z osobistego odbioru, jak też innych sposobów dostawy (kurier, Paczkomat, Poczta Polska). Klienci Matras w większości wolą odbierać swoje przesyłki w najbliższej księgarni Matras, jednakże w niektórych przypadkach musieli oni do niej dojechać, a teraz swoje zamówienie będą mogli odebrać tuż za rogiem.” – mówi Mariusz Rutowicz, Prezes Matrasa.

Dostawa przesyłki z Matrasa do najbliższego kiosku Ruchu jest tania: to jedyne 6,90 zł  przy zamówieniu o wartości do 69 zł i  4,90 zł przy zamówieniu o wartości między 70 a 139 zł. Z okazji uruchomienia usługi, w dniach od 1 do 14 kwietnia – dostawa gratis.

”Paczka w RUCHu to rewolucja na rynku logistycznym. Dzięki sieci ponad 2 500 kiosków
i salonów prasowych zlokalizowanych w całej Polsce, od największych miast po najmniejsze wioski, docieramy do każdego klienta. To właśnie klient decyduje gdzie i kiedy chce odebrać paczkę. Nie musi czekać na kuriera, nie musi stać w kolejce na poczcie. Jego paczka będzie na niego czekała od wczesnego ranka do wieczora. Oprócz gęstej sieci punktów naszą przewagą jest również nowoczesna i sprawna logistyka, dzięki której od lat codziennie rano do kiosków trafiają poranne gazety. Dzięki temu Paczka w RUCHu jest niezawodną i wygodną usługą. Cieszę się, że do klientów korzystających z tej usługi dołączyła sieć księgarni Martas.” – mówi Dariusz Stolarczyk, Członek Zarządu RUCH S.A.