Wolt pozyskuje kolejnego partnera! Od sierpnia w aplikacji Wolt klienci mogą zamawiać ulubione pozycje z menu McDonald’s na śniadanie, obiad, kolację czy późną przekąskę. Status zamówień, można śledzić w czasie rzeczywistym, a produkty będą dostarczane do miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy — np. do domu, biura czy miejskiego parku.

2forU czy McZestaw? Od sierpnia mieszkańcy wszystkich miast, w których operuje Wolt, mogą zamawiać między innymi burgery, wrapy, frytki, lody i napoje z oferty McDonald‘s i McCafé.

Współpraca z McDonald’s jest ważnym krokiem dla firmy Wolt, która od lat dostarcza ofertę restauracji na innych rynkach. Dyrektorka Generalna Wolt Polska, Agata Polityło, wierzy, że kultowe produkty McDonald’s będą szczególnie popularne wśród klientów korzystających z aplikacji Wolt w Polsce:

„Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nasze portfolio partnerów powiększyło się o tak znaną markę, jaką jest McDonald’s. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że współpraca ta to kamień milowy dla naszego biznesu w Polsce. Mamy świadomość, że te popularne burgery są dla wielu konsumentów tzw. comfort food, czyli jedzeniem przywołującym pozytywne skojarzenia. Chcemy więc, by nasi klienci mieli łatwy i prosty dostęp do swoich ulubionych pozycji z menu McDonald’s, z dostawą do miejsca, w którym w danej chwili się znajdują” – mówi Agata Polityło.

„Stale obserwujemy trendy oraz cenimy sobie komfort naszych gości. Już teraz McDelivery jest dla nas bardzo ważnym kanałem sprzedaży, a jego znaczenie z pewnością będzie wzrastało w przyszłości. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby gości, aby bez wychodzenia z domu mogli oni zamawiać ulubione produkty z naszego menu. Rozpoczęcie współpracy z Wolt to kolejny krok do osiągnięcia tego celu. Aktualnie, usługę McDelivery oferujemy w 415 restauracjach, w 182 miastach i przy współpracy z 5 operatorami” – dodaje Justyna Kostrzewska Manager McDelivery Lead w McDonald’s Polska.

W Polsce Wolt działa w 13 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 130 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów. Aplikację Wolt można pobrać z Google Play lub App Store.