Takiej promocji w Media Markt jeszcze nie było. Market elektroniczny właśnie ogłosił konkurs, w którym zwycięzca za darmo weźmie ze sklepu co tylko chce – informuje wp.pl.

Jedynym ograniczeniem akcji Bierz co chcesz! Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt będzie czas. Zwycięzca będzie miał na zakupy jedynie 2,5 minuty.

Wszystko, co finalista zdoła w tym czasie zebrać, będzie należało do niego. Warunkiem jest samodzielne przyniesienie produktów na linię mety wyznaczoną na terenie sklepu Media Markt.

Żeby wziąć udział w promocji, należy zalogować się na stronie mediamarkt.pl w terminie od 10 do 17 lutego i w 300 słowach odpowiedzieć na pytanie: co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy? Udział w konkursie wiąże się również ze zgodą na otrzymywanie newslettera sklepu.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoni najciekawszą, najbardziej oryginalną odpowiedź i zaprosi jej autora do udziału w Wielkim Finale, który odbędzie się 20 lutego w Media Markt w warszawskich Markach.