Rejestracja na tegoroczne Meet Magento Polska właśnie ruszyła! Konferencja zorganizowana przez entuzjastów i dedykowana społeczności Magento odbędzie się w dniach 19-20 października w centrum kreatywnego biznesu Concordia Design w Poznaniu. Pospieszcie się, bo kupując bilet w pierwszej puli Early birds oszczędzasz nawet 800 zł.

W tym roku Meet Magento Polska zmienia swoje oblicze – rezygnujemy z typowo konferencyjnej formuły i skupiamy się na podejściu warsztatowym! Program będzie podzielony pomiędzy keynote speakerów, kilkugodzinne warsztaty dla merchantów i agencji, praktyczne warsztaty dla developerów Magento oraz – czekamy na to z niecierpliwością – 24-godzinny Hackathon.

Pierwszego dnia organizujemy warsztaty z rozwijania modułów dla Magento 2 (do uczestnictwa potrzebne jest doświadczenie z Magento). Będziemy również głosować na najważniejsze rozszerzenia dla Magento 2,
które staną się listą pomysłów na tematy odbywajacego się nasępnego dnia hackathonu. Drugiego dnia po lunchu zaczniemy 24-godzinny Hackathon z modułami Magento 2, który zakończy się następnego dnia kolacją oraz ceremonią wręczenia nagród. Główny program konferencji, obejmujący szeroki zakres tematów z zakresu e-commerce i sprzedaży w Internecie, zakończy się drugiego dnia.

Tegoroczni goście prezentują różne punkty widzenia a sprzedaż w Internecie – są wśród nich między innymi właścicieei e-sklepów, developerzy, marketingowcy i dostawcy usług. Uczestnictwo w Meet Magento Polska 2015 to oprócz możliwości zaprezentowania swojej frmy profesjonalnemu środowisku, także niezwykła okazja do zawarcia kontaktów biznesowych i stworzenia nowych możliwości współpracy.

Rejestracja: https://pl.meet-magento.com/rejestracja/
Szczegółowe informacje: https://pl.meet-magento.com/