Rejestracja na piątą już edycję konferencji Meet Magento Polska właśnie ruszyła! Konferencja zorganizowana przez entuzjastów i dedykowana społeczności Magento odbędzie się w dniach 19-20 września w centrum kreatywnego biznesu Concordia Design w Poznaniu. Pospieszcie się, bo kupując bilet w pierwszej puli Early birds oszczędzacie nawet 800 zł.

Meet Magento Polska to zdecydowanie największe spotkanie branżowe w tej części Europy skupione na Magento! Meet Magento to seria międzynarodowych konferencji skupionych na biznesie, eCommerce, platformie Magento oraz ich społeczności, poruszającą wszystkie zagadnienia związane z sprzedażą w Internecie. Meet Magento łączy ścieżki biznesu i technologii w jedną drogę – sukces e-commerce.

Program wydarzenia  będzie podzielony pomiędzy keynote speakerów, kilkugodzinne warsztaty dla merchantów i agencji oraz praktyczne warsztaty dla developerów Magento. Tegoroczni goście zaprezentują różne punkty widzenia na sprzedaż w Internecie – są wśród nich między innymi właściciele e-sklepów, developerzy, marketingowcy i dostawcy usług. Uczestnictwo w Meet Magento Polska 2016 to oprócz możliwości zaprezentowania swojej firmy profesjonalnemu środowisku, także niezwykła okazja do zawarcia kontaktów biznesowych i stworzenia nowych możliwości współpracy.

Podczas konferencji zaprezentują się między innymi przedstawiciele firm: Advox, Divante, IDEA 07 oraz GetResponse.

Bilet obejmuje wstęp na dwa dni konferencji oraz warsztaty:  https://pl.meet-magento.com/rejestracja/