Do grona klientów spółki dołączyły między innymi Ezviz, producent urządzeń do inteligentnych domów oraz Avanti, importer i hurtownik sztucznej biżuterii i ozdób do włosów.

Działania wsparcia sprzedaży dla marki Ezviz są realizowane w oparciu o współdzielone struktury agentów handlowych MerService, co umożliwia większą elastyczność i dopasowywanie ilości punktów do aktualnych potrzeb klienta.

„Dużą wagę przywiązujemy do wysokich kompetencji naszego personelu i utrzymywania optymalnej struktury terenowej. Dzięki temu nowy klient przekazuje projekt do realizacji już aktywnie działającemu, zmotywowanemu i dobrze przeszkolonemu zespołowi. To pozwala nam sprostać nowym wyzwaniom. W październiku 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z marką Ezviz, dla której przeprowadzamy szkolenia produktowe dla personelu sklepów MediaMarkt i Selgros”. – powiedziała Magdalena Trzcińska, Prezes Zarządu MerService.
Avanti, posiada ekspozycje swojej biżuterii oraz ozdób do włosów w ok. 1500 drogeriach Rossmann. Spółka realizuje dla klienta mobilne serwisy handlowo-merchandisingowe od października 2021r..

„Współpraca z Avanti jest ciekawym wyzwaniem. Drogerie są dla nas nowym typem punktów sprzedaży, w których realizujemy usługi. Projekt różni się od standardowej obsługi FMCG przede wszystkim bardzo zróżnicowanym asortymentem, który często się zmienia w zależności od trendów rynkowych i aktualnych promocji”. – mówi Mateusz Frankus, National Field Force Director w MerService.

MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych, w tym m.in. merchandising, outsourcing przedstawicieli handlowych i audyty w punktach sprzedaży. Spółka należy do liderów branży, zarówno pod względem wielkości struktury terenowej, jak i innowacyjności oferowanych rozwiązań, zapewniających optymalizację oraz efektywność realizowanych projektów. Działa na terenie większości sklepów wielkopowierzchniowych oraz w kilkunastu tysiącach placówek rynku tradycyjnego. Od 2016 roku spółka należy do Grupy OEX.