Polska platforma do samodzielnego tworzenia mobilnych aplikacji, sklepów i stron, została uznana przez wpływowy amerykański magazyn Red Herring, za jedną ze stu najbardziej innowacyjnych spółek w Europie. We wcześniejszych latach na liście zwycięzców znalazły się m.in. Google, YouTube czy Skype.

Lista tworzona co roku przez Red Herring, ma na celu wyróżnienie najbardziej innowacyjnych firm działających w sektorze nowych technologii. Co roku jury ocenia kilka tysięcy firm, biorąc pod uwagę kryteria, takie jak: poziom przychodów, stosowanie nowych rozwiązań technologicznych, jakość zarządzania czy realizację strategii biznesowej. W tym roku wśród 100 firm z Europy, znalazła się polska firma mGenerator.pl, oferująca jako jedyna na rynku kompleksowy generator mobilnych sklepów, aplikacji i stron, oferowanych w modelu Software as a Service (SaaS). Jest to jedyna w Polsce platforma umożliwiająca tworzenie zaawansowanych mobilnych rozwiązań z rezultatem widocznym od razu, także w przypadku natywnych aplikacji sprzedażowych.

– Jestem dumny, że nasza firma znajduje się wśród najlepszych firm, które odgrywają istotną rolę w rozwoju nowoczesnych technologii w Europie. Red Herring to dla nas ważne wyróżnienie i dowód na to, że oferowane przez nas usługi wyróżnia wysoka jakość i innowacyjność – mówi Piotr Krawiec, prezes zarządu mGenerator.pl.