Centrum Handlowe Tulipan obchodzi swoje osiemnaste urodziny. Z tej okazji od 8 do 30 września trwać będzie loteria, w której można wygrać… mieszkanie na Nowym Złotnie.

Centrum Handlowe Tulipan zostało otwarte w 1999 r. Z okazji wyjątkowej, osiemnastej rocznicy funkcjonowania na rynku łódzkich galerii handlowych, Tulipan zaprasza swoich klientów do udziału w loterii, w której można wygrać niecodzienną nagrodę – prawie 35-metrowe mieszkanie. Do udziału w zabawie można zgłaszać się od 8 do 30 września.

Aby wziąć udział w urodzinowej loterii, wystarczy być osobą pełnoletnią, zrobić zakupy za minimum 50 złotych w sklepach w Tulipanie. Do wymaganej kwoty mogą sumować się maksymalnie dwa paragony z jednego dnia. Trzeba pamiętać o zastrzeżeniu, iż w przypadku łączenia dwóch dowodów zakupu – przynajmniej jeden paragon musi pochodzić z punktu handlowo – usługowego innego niż hipermarket Auchan. Jeśli jednak dokonano zakupu w hipermarkecie Auchan za wymaganą kwotę min. 50 złotych, wówczas należy dodatkowo okazać drugi dowód zakupu pochodzący z innego punktu handlowo-usługowego niż hipermarket Auchan. Paragony klienci muszą zarejestrować w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym w strefie restauracyjnej; następnie odebrać, wypełnić kupon i wrzucić go do urny.

30 września o godzinie 16:00 w losowaniu zostanie wyłoniony szczęśliwy zwycięzca, który otrzyma mieszkanie na łódzkim Nowym Złotnie. Warto pamiętać, że na finał loterii należy stawić się osobiście, z dokumentem tożsamości oraz dowodami zakupu zarejestrowanymi w loterii..

Dodatkowymi nagrodami dla zwycięzcy mieszkania jest bon o wartości 2000 złotych do wykorzystania w sklepie Komfort na terenie Centrum Handlowego Tulipan oraz karta podarunkowa o wartości 500 złotych na zakupy w sklepie Home&You w Centrum Handlowym Tulipan. Poza nagrodą główną zostaną rozlosowane dwie karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach zlokalizowanych na terenie Centrum Handlowego Tulipan o wartości 500 złotych każda.

Z okazji urodzin przez cały czas trwania loterii będzie można wygrać nagrody natychmiastowe – bidony, eko torby, breloki, pojemniki śniadaniowe. 1400 upominków ukrywa się pod zdrapką na kuponie, który otrzymują klienci, rejestrując paragony w Punkcie Obsługi Loterii.