Firma Brother wprowadziła do swojego portfolio nowe urządzenie z serii P-touch do druku etykiet dedykowane zarówno biurom, jak i użytkownikom prywatnym. Model PT-D410 to mobilna drukarka etykiet zapewniająca wydruk wyraźnych laminowanych naklejek, które pozwolą na oznaczenie ważnych dokumentów, sprzętu biurowego lub rzeczy w domu.

To urządzenie umożliwia sprawne przygotowanie laminowanych etykiet, dzięki wbudowanej klawiaturze QWERTY i dużemu wyświetlaczowi z funkcją podglądu wydruku. Model PT-D410 wyróżnia się intuicyjną obsługą, urządzenie pozwala na drukowanie oznaczeń na taśmach o szerokości do 18 mm. Drukarkę etykiet PT-D410 można z powodzeniem używać jako samodzielnego urządzenia, istnieje również możliwość podłączenia do komputera za pomocą kabla USB, co pozwala uzyskać dodatkowe możliwości w zakresie projektowania etykiet oferowane przez oprogramowanie P-touch Editor.

Nowa drukarka oznaczeń od Brother daje możliwość podglądu etykiet przed ich wydrukowaniem, duży, 16-znakowy, 2-liniowy ekran gwarantuje pewność bezbłędnej pracy. Urządzenie jest również sprzedawane w wersji PTD410VP, która zawiera walizkę oraz zasilacz.