Mobilna gra przygotowana przez Tymbark, z myślą o wszystkich zwolennikach urządzeń mobilnych i fanach wirtualnej rozrywki, bije rekordy popularności. Jak dotąd pobrano ją już ponad 300 000 razy.

Ta rekordowa liczba pobrań, to jeden z najlepszych wyników wśród gier brandowych na polskim rynku. Kapsel Run, to wyjątkowo rozbudowana gra zręcznościowa, jej bohaterem jest popularny Kapsel, który przemierza miasto, omijając przeszkody i zdobywając przydatne bonusy.

Gra jest unikalną propozycją, która łączy w sobie rzeczywistość ze sferą mobile i online. Poza świetną, emocjonującą zabawą, na użytkowników czeka także specjalny konkurs facebookowy. Grając na telefonie w czasie rzeczywistym, mamy możliwość jednoczesnego śledzenia swoich wyników online, w rankingu na Facebooku i sprawdzenia, czy znaleźliśmy się w gronie najlepszych runnerów, którzy wygrywają atrakcyjne nagrody (np. kapselkowe USB lub poduszkę).

Na graczy Kapsel Run w wersji zimowej czekają atrakcyjne nagrody. W każdym tygodniu, osoby z najlepszymi wynikami w danym konkursie (rywalizacja dotyczy np. największej liczby gwiazdek, największej ilości kilometrów przebiegniętych w konkretnym biegu lub w danym tygodniu) wygrywają 10 zestawów (poduszka i USB) oraz 20 poduszek. Wśród nagród pojawiają się również gadżety elektroniczne (np. tablety, słuchawki, aparaty).