Od czwartku, 7 września 2017 roku, klienci krakowskiej Galerii Bronowice mogą już korzystać z oferty księgarni MOLE MOLE. Nowa propozycja obejmuje bardzo szeroki wybór różnych gatunków literackich. Dzięki profesjonalnemu doradztwu każdy czytelnik znajdzie tu odpowiedni dla siebie tytuł. Lokal znajduje się na parterze i zajmuje powierzchnię 124 mkw.

MOLE MOLE, nowy koncept na polskim rynku księgarskim, wyróżnia się przyjazną, przytulną przestrzenią i szerokim wyborem literatury. Miłośnicy dobrej literatury mogą w wyjątkowo przytulnej atmosferze zapoznać z ofertą i przejrzeć wybrane książki. W ofercie MOLE MOLE znajdziemy pozycje reprezentujące różne gatunki literackie, sporo miejsca poświęcono również literaturze dla dzieci i młodzieży.

– Nowa księgarnia MOLE MOLE idealnie wpisuje się w nasze motto „Miejsce na Twój Czas”. Jest to lokal, gdzie każdy miłośnik czytania znajdzie dla siebie propozycję ciekawego spędzenia czasu z książką. Cieszymy się, że możemy zaproponować naszym klientom prawdziwą nowinkę w tej kategorii – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.