W maju br. zaprezentowany został najnowszy, wielkoformatowy mural Moliera2.com w centrum Gdańska. Wyjątkowe malowidło ścienne o powierzchni ponad 130 m2 stworzone zostało ręcznie przez grupę artystów, a prace nad nim trwały 5 dni. Co najważniejsze, zostało namalowane specjalną farbą, która oczyszcza powietrze!

Mural to niezwykle popularna forma sztuki, która zachwyca i sprawia, że przestrzeń miejska staje się ciekawa i inspirująca. Co najważniejsze,
w obecnych czasach może odgrywać ważną rolę dla środowiska. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Moliera2.com, która w maju br. zrealizowała wielkoformatowe malowidło w centrum Gdańska – zostało namalowane farbą oczyszczającą powietrze. Jest to odpowiedź spółki na wszechobecne zmiany klimatyczne.

Spektakularny, oczyszczający powietrze mural Moliera2.com przedstawia modelkę w stroju kąpielowym Del Maar. Został zrealizowany w stolicy Pomorza przy ul. Chłopskiej 12. Całkowita powierzchnia malowidła to ponad 130 m2,
a lokalni artyści malowali je ręcznie przez 5 dni.

Wyjątkowy projekt został wykonany przez firmę Braughman Group Media, lidera wielkoformatowej reklamy zewnętrznej OOH i DOOH, która dysponuje niemal 50 spektakularnymi powierzchniami dostosowanymi pod murale.