Współpraca firmy montrada i mBanku stale się rozwija. Dotychczas klienci banku w ramach konta mBIZNES otrzymywali bezpłatną obsługę gotówkową w placówkach mBanku oraz darmowe przelewy z konta firmowego i atrakcyjną stawkę na dzierżawę terminala. Teraz oferta została poszerzona o nowoczesny, bezprzewodowy terminal, który gwarantuje najwyższy standard obsługi.

Dzięki współpracy firmy montrada, agenta rozliczeniowego i dostawcy terminali, oraz mBanku powstał atrakcyjny pakiet dla małych i średnich przedsiębiorców. Konto mBIZNES wraz z ofertą terminali płatniczych to nowe możliwości dla właścicieli punktów handlowo – usługowych. Oferta skierowana do nowych i dotychczasowych klientów banku gwarantuje atrakcyjną, miesięczną opłatę za dzierżawę terminala, darmowe przelewy internetowe przez rok i bezpłatne przelewy do ZUS i US na zawsze. Dodatkowo klienci otrzymują możliwość negocjowania i obniżenia prowizji od transakcji w przypadku spadku stawki interchange.

Dostępny w ofercie terminal iWL250 GPRS spełnia międzynarodowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa transakcji i pozwala na akceptację płatności bezgotówkowych kartami Visa i MasterCard. Model wyposażony jest w funkcję obsługi płatności w technologii zbliżeniowej payWave i PayPass. Dodatkowo terminale umożliwiają wypłaty gotówki do 200 zł w usłudze cash back. Klienci, którzy zdecydują się na wprowadzenie w swoim punkcie płatności bezgotówkowych wraz z terminalem otrzymują kompleksowy pakiet obejmujący konfigurację Plug&Play, serwis, konserwację i umowę na akceptację kart płatniczych.