Aby ułatwić przedsiębiorcom przyjmowanie płatności bezgotówkowych firma montrada oferuje pakiet Firma z Kartą.

Jedynie kilkanaście procent punktów handlowo-usługowych w Polsce ma terminal do akceptowania kart. Pod tym względem mocno odbiegamy od średniej europejskiej. Główne obawy właścicieli takich punktów to opłaty za przyjmowane transakcje, a tym samym brak rentowności obsługi płatności bezgotówkowych.

„W zakresie akceptowania płatności bezgotówkowych na mapie Polski jest wiele białych plam. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw, która jest w pełni dostosowana do polskich warunków rynkowych i umożliwia przedsiębiorcom akceptowanie różnego typu płatności. Co ważne, pakiet Firma z Kartą gwarantuje obniżkę prowizji po wprowadzeniu regulacji ustawowej zmniejszającej opłatę interchange” – mówi Jarosław Archacki, dyrektor sprzedaży i rozwoju w firmie montrada.

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na pakiet Firma z Kartą mogą sprawdzić opłacalność przyjmowania płatności bezgotówkowych. Firma oferuje bezpłatny, 30-dniowy okres próbny.

Spółka montrada GmbH specjalizuje się w usługach autoryzacji i rozliczania kart kredytowych, debetowych oraz kart klienta. Firma udostępnia terminale umożliwiające akceptację kart jako środków płatniczych. montrada powstała w 2002 jako wspólne przedsięwzięcie banków Commerzbank i Dresdner Bank.