Movity, spółka z Grupy Kapitałowej Komputronik zajmująca się dostarczaniem rozwiązań ułatwiających zarządzanie oraz obieg dokumentów i informacji w firmach, podpisała umowę z firmą Bridgestone Sales Polska, dotyczącą wsparcia oraz dalszego rozwoju wcześniej wdrożonych systemów: JobRouter i DocuWare. Umowa jest kontynuacją współpracy z firmą Bridgestone Sales Polska, polską spółką handlową Bridgestone Europe, należącą do największego na świecie producenta opon i wyrobów gumowych Bridgestone Corporation. Z zainstalowanych systemów będą korzystali pracownicy wszystkich handlowych oddziałów Bridgestone Europe zlokalizowanych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie z systemu korzysta około 150 osób.

Zastosowanie systemu JobRouter pozwoliło nam zdecydowanie skrócić czas wykonywania zadań w wielu procesach biznesowych. Zapewniona została również większa kontrola nad ich realizacją, a elektroniczne archiwum wyeliminowało dokumentację papierową wymagającą akceptacji. Dzięki szerokiej wiedzy zespołu Movity, a także sprawnej wymianie informacji, wdrożenie odbyło się w błyskawicznym tempie i zakończyło się sukcesem. W obecnej chwili jest ono w dalszym ciągu rozwijane – powiedział Marcelo Godinho, Senior Manager Field Engineering, ISO and Customer Service.

Movity, spółka należąca do Grupy Kapitałowej Komputronik, dostarcza rozwiązania ułatwiające zarządzanie oraz obieg dokumentów i informacji w przedsiębiorstwie. Oferta spółki skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: przedsiębiorstw prywatnych, instytucji sektora publicznego oraz do osób fizycznych.

Bridgestone Sales Polska jest polską spółką handlową Bridgestone Europe (BSEU), który jest europejską filią Bridgestone Corporation z siedzibą w Tokio – największego na świecie producenta opon i wyrobów gumowych.