24-25 sierpnia odbędzie się w Kępnie turniej piłkarski dla dzieci „Paquito Cup”. Rozgrywki sportowe zorganizowane zostaną przez Intermarché we współpracy z Międzyszkolnym Uczniowskim Klubem Sportowym „Marcinki Kępno”.  W zawodach w Kępnie udział weźmie 16 zespołów z całej Polski.

-Grupa Muszkieterów od lat realizuje inicjatywy na rzecz promocji sportu wśród najmłodszych Polaków. Pragniemy bowiem rozwijać dziecięce pasje i marzenia związane ze sportem, wspierać ich rozwój fizyczny i psychiczny, a także kształtować pozytywne postawy dzieci wobec rywalizacji i realizacji życiowych celów. Mamy nadzieję, że turniej w Kępnie będzie dla jego uczestników nowym doświadczeniem i przygodą, oraz, że znajdą się wśród nich przyszli piłkarze Ekstraklasy oraz reprezentacji Polski – podkreśla Jerzy Zieliński, Wiceprezes Grupy Muszkieterów oraz właściciel Intermarché w Kępnie.

„Paquito Cup” odbędzie się w tym roku już po raz drugi. Nazwa turnieju pochodzi od marki soków Paquito dostępnych wyłącznie w sieci supermarketów spożywczych Intermarché.