iPay International, dostawca systemu płatności „myPOS” właśnie rozpoczyna działalność w Polsce. „myPOS” to rozwiązanie, które pomaga MSP w rozpoczęciu akceptacji płatności bezgotówkowych w łatwy i efektywny sposób. Ten wyjątkowy model biznesowy oferuje natychmiastowy dostęp do pieniędzy bez jakiejkolwiek miesięcznych lub innych stałych opłat, a tym samym niszczy główne bariery dla akceptacji płatności kartą dla mikroprzedsiębiorców

myPOS został oficjalnie zaprezentowany w zeszłym roku podczas Mobile World Congress w Barcelonie. Nowe rozwiązanie stanowi kompletny pakiet zawierający urządzenie POS, darmowe konto sprzedawcy i darmową kartę MasterCard. Pomaga on sprzedawcom zwiększyć sprzedaż i rozszerzyć zasięg klientów dzięki akceptowaniu płatności kartami w każdym miejscu lub w sklepie – gdziekolwiek zajdzie taka potrzeba.

myPOS to rozwiązanie wielowalutowe umożliwiające sprzedawcom akceptację najpopularniejszych kart kredytowych i debetowych ¬MasterCard, VISA, Maestro, VISA Electron, VPay lub JCB w każdym momencie i miejscu. Łatwe w użyciu internetowe narzędzia oraz mobilne aplikacje gwarantują stały dostęp do szczegółów transakcji, historii konta/karty oraz funkcji opłat za przelew pieniężny prawie do każdego banku na świecie. Korzystający z Business MasterCard mogą natychmiastowo pobrać pieniądze z każdego bankomatu akceptującego MasterCard lub zapłacić w każdym sklepie czy na każdej stronie internetowej akceptującej MasterCard.

– Możliwość akceptacji płatności za pomocą myPOS przy jednoczesnym natychmiastowym dostępie do funduszy przez MasterCard Business jest rewolucyjnym pomysłem w sektorze płatniczym. To wspaniałe rozwiązanie dla MŚP, ponieważ pomoże ono poprawić przepływ gotówki i sprostać jednemu z najważniejszych wyzwań – szybkiemu pobieraniu opłat  – powiedział Artur Turemka, starszy dyrektor wykonawczy MasterCard.

W Polsce iPay International S.A. planuje wprowadzić sprawdzony model dzielonego zysku i sprzedaje produkty myPOS tylko przez dystrybutorów. Lokalne firmy z różnych branż a także dostawcy usług na rynku branżowym tacy jak dostawcy usług telekomunikacyjnych, sieci sprzedaży i inne mogą zostać dystrybutorami i stać się częścią pewnego rynkowego sukcesu rozwiązania myPOS. Partnerzy iPay mają do dyspozycji jedyne w swoim rodzaju możliwości rozwoju biznesu, zwiększenia sprzedaży i pozyskiwaniem nowych klientów.