Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji na temat zarządzania planowaniem dostaw, wizyt u klienta lub spotkań w terenie.

W przyspieszającym świecie coraz więcej branż napotyka wyzwanie właściwej alokacji zasobów w celu uzgodnienia dogodnego dla obu stron terminu dostawy lub spotkania: e-handel, usługi motoryzacyjne, ale także finanse, telekomunikacja, usługi medyczne i wiele innych.

Obsługując setki lub tysiące klientów potrzebujesz do tego odpowiednich narzędzi.

Dowiedz się jak uszczęśliwiać swoich klientów, aby współpracować długo i owocnie.

Zarejestruj się już dzisiaj, aby wziąć udział w konferencji, która odbędzie się już 19 listopada 2014 w Warszawie.

Bezpłatna rejestracja, program i informacje o konferencji: www.ktogdziekiedy.pl

Kiedy klienci mają duży wybór zapewnianie terminowych dostaw do domu lub doskonałej obsługi posprzedażowej oznacza lojalność klientów i powtarzalność sprzedaży. Dostarczanie towarów w preferowanych godzinach czy zapewnianie indywidualnej obsługi na odpowiednim poziomie i w wielu lokalizacjach czy bywa naprawdę trudne. To prawdziwe wyzwanie, aby sprostać tym zadaniom jednocześnie stale obniżając koszty operacyjne. Twoi klienci oczekują dużego zaangażowania i elastyczności pod względem terminów i miejsca. Nie chcesz ich rozczarować, bo będą Cię za to winić po wsze czasy. I opowiedzą o swoich przykrych doświadczeniach znajomym.

Zgłoś swój udział już dzisiaj! Ilość miejsc ograniczona!