Firma Brother rozszerzyła swoją ofertę o nabiurkową profesjonalną drukarkę, która pozwala na sprawny wydruk etykiet, opasek na rękę i paragonów – TD-4210D. To urządzenie do druku oznaczeń o szerokości do 4 cali z wykorzystaniem technologii bezpośredniego druku termicznego pozwala sprostać wymaganiom wielu różnych branż w tym handlu detalicznego, czy logistyki i spedycji.

Nabiurkowa drukarka etykiet Brother TD-4210D umożliwia sprawne generowanie profesjonalnych oznaczeń termicznych. Urządzenie posiada szeroką szczelinę podawania z podglądem na nośniki o dużych rozmiarach – w przypadku urządzenia TD-4210D maksymalna szerokość druku to 104 mm. Dzięki automatycznej konfiguracji nośników znacznie usprawniony został proces ustawienia drukarki do specyfiki konkretnych rodzajów oznaczeń. Rozdzielczość druku tego urządzenia to 203 dpi, a szybkość wynosi 127 mm/s.

TD4210D sprawdzi się w firmach, w których liczy się szybkość druku oraz bezkompromisowość w kwestii jakości drukowanych oznaczeń termicznych. Dodatkowo ta drukarka etykiet może zostać wyposażona w odklejak albo obcinak etykiet. Użytkownik może również samodzielnie, bez użycia narzędzi, wymienić głowicę oraz wałek dociskowy.