New Yorker, Pako Lorente, Calzedonia i Yves Rocher: to najemcy, którzy na kolejne lata przedłużyli umowy z gliwickim CH FORUM. Prolongowane umowy obejmują blisko 1400 m kw. powierzchni handlowej.

– Z roku na rok podstawowe parametry komercyjne gliwickiego FORUM, takie jak frekwencja czy wysokość obrotów, są coraz lepsze. To konkretne argumenty, które przekonują najemców do pozostania z nami – komentuje Weronika Kuna z działu wynajmu powierzchni handlowych JLL.

Spośród wymienionych operatorów największą powierzchnią w CH FORUM dysponuje niemiecka sieć odzieżowa New Yorker (1166,20 m kw.). Około stumetrowe salony prowadzą: Pako Lorente (108,03 m kw.) – polska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą odzieży męskiej; oraz Calzedonia (95,56m kw.) – słynna włoska marka znana m.in. z kolekcji strojów kąpielowych i ekskluzywnych wyrobów pończoszniczych.

Czwarta z wymienionych firm – Yves Rocher (28,07 m kw. pow.) jest jedną z czołowych firm kosmetycznych o międzynarodowym zasięgu.

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43.000 m kw. pow. handlowej  i 120 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu FORUM. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne.

Wśród najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, CCC, Deichmann, Douglas, H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA,
Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach oraz klub My Fitness Place.