MediaMarkt otworzył sklep w centrum handlowym Janki po gruntownej przebudowie. Zmodernizowana powierzchnia handlowa zyskała nowy wygląd i funkcje, odpowiadające najnowszym trendom i potrzebom współczesnych klientów. Jest to obecnie najnowocześniejszy sklep z elektroniką użytkową w Polsce. Otwarciu towarzyszy ciekawa oferta promocyjna.

Nowy sklep wyróżnia się nowoczesną aranżacją wnętrza, szerokim asortymentem oraz atrakcyjną formą prezentacji produktów. Układ marketu i nowa ekspozycja urządzeń ułatwiają klientom zapoznanie się z bogatą ofertą produktów, porównanie ich funkcji, a także sprawne skorzystanie z usług dodatkowych. Dzięki temu użytkownicy nowych technologii mogą szybko znaleźć poszukiwane produkty, dedykowane akcesoria oraz urządzenia powiązane i od razu cieszyć się wszystkimi możliwościami zakupionego sprzętu.

Przejrzysta prezentacja produktów, wyeksponowanie najpopularniejszych kategorii produktowych oraz nowinek technologicznych pozwalają klientom w sposób przyjemny i komfortowy poznawać bogaty świat nowych technologii, a tym samym ułatwiają podjęcie świadomych decyzji zakupowych.

Sklep odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy mogą zawsze liczyć na wsparcie profesjonalnych doradców fachowych. Pracownicy sklepu chętnie dzielą się wiedzą i pomagają wybrać urządzenia i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu życia kupujących.

– Rynek elektroniki użytkowej podlega ciągłym zmianom, co związane jest z szybkim rozwojem technologii. Modernizując nasze sklepy tworzymy przestrzeń, w której klienci mogą bezpiecznie i komfortowo zrobić zakupy, zapoznać się z pełną ofertą urządzeń mobilnych czy elektroniki użytkowej do domu i biura. Jestem przekonana, że nowy sklep spodoba się naszym klientom. Zapraszam do MediaMarkt w CH Janki – mówi Monika Bujanecka-Panko, Dyrektor Regionalna sieci MediaMarkt.